top of page
Creator Life Support (1).png

 

Lühike eellugu:

 

Olen aastaid andnud paljudele inimestele nõu ja neid aidanud läbi oma teadlikkuse ja maailmavaate erinevates eluvaldkondades. Olen seda teinud puhtast andmise rõõmust. Inimesed on tundud huvi minu tegemiste ja informatsiooni vastu mida jagan, kas läbi sotsiaalmeedia, oma gruppides või seminaridel, mida aegajalt ikka korraldan. Nende aastate jooksul, kui ma kümme aastat tagasi ärkasin või õigemini kui ma tundsin, et minusse sisenes uus teadvus ja teadmine, olen ma panustanud lugematu arv tunde ja päevi inimestega suhtlemisele, püüdes mõista nende probleeme, muresid ja valusid ning jõuda tunnetuslikele ja loogilistele järeldustele miks üks või teine asi võis juhtuda. Olen küll kõigest 28-aastane, kuid vahest tunnen ennast 82-aastasena avastades ennast ükshetk 50-60 aastastele inimestele nõu andmast. See on olnud seiklusterohke, põnev ja samas ka ohumärke täis eluteekond, kus ma olen alati pidanud olema valvas ja kus mind on pandud ebamugavates situatsioonides proovile. 

 

Olen vahel aitamise ja andmise rõõmust pidanud jätma teisejärguliseks isegi ka oma pere. Tänaseks päevaks on meil ka 3-aastane tütar kes vajab tähelepanu ja armastust rohkem kui kunagi varem. See kõik on olnud väljakutse, suur katsumus ja kasvamine ning samas imeline eneseareng, kus ma olen pidanud tunnetama piire, kas ma teen liiga inimestele kes soovivad infot ja abi või oma perele, kes soovib veel rohkem pühendumist, armastust ja tähelepanu. 

 

Järeldus kuhu jõudsin ja pähe karanud idee:

 

Lisaks kõikidele elulistele küsimustele ja probleemidele vastuseid saada soovivatele inimestele, on mul ka hunnik äripartnereid kellele olen pidanud olema 24/7 "business support" kuna olen tegutsenud juba viimased 4-5 aastat elukutselise soovitusturundajana. Inimestega igapäevaselt intensiivne suhtlemine on olnud väga pikalt mu töö ja hobi ühes. Ma olen hakanud mõistma ja püüan aina enam saada aru millised on inimeste peamised mured ja mille taha on elu takerduma jäänud. Kogu selle kompoti järeldusena jõudsin ma ideeni, et mis oleks kui hakata pakkuma Eestis esimest ainulaadset kuu põhist mentorluse teenust nagu "Creator Life Support”, mis eesti keeles kõlaks nagu "Looja Elutugi".

 

Teenus:

 

12h/30p Life Support pakett - 150€ inimene

12h/30p Life Support pakett - 225€ pere

 

Life Support sisaldab endas kõikide eluvaldkondade tuge. Alates terviseprobleemidest, suhteprobleemidest kuni finantsiliste probleemideni välja. Sobib hästi ka inimestele, kes vaevlevad motivatsioonikriisis või kes otsivad oma elule suuremat tähendust. Sisaldab elulist mentorlust, kus kõik küsimused ja teemad on teretulnud. See on elutugi kus klient saab ennast täielikult avada ja olla oma kõige autentsemas vormis just nii nagu ta ise seda soovib. Lisaks maisetele ja materiaalsetele väärtustele pakun ka spirituaalset ja vaimset tuge kus saab puudutada juba sügavamaid ja hingelisemaid teemasid.

Minu eesmärk:

Life Supporti idee ja eesmärk seisneb selles, et klient saaks põhjalikumat, personaalsemat ja jätkusuutlikumat lahendust oma elulistele probleemidele, mitte läbi ühekordsete või mõnekordsete seansside, kus abi võib osutuda ainult hetkeliseks lahenduseks või heaolutundeks. Minu soov on mõista ja jõuda erinevate probleemide juurtasandile, kuid seda saan teha ma ainult koostöös inimesega, kes ise tahab, ise teeb ja ise vastutab. Mina ei ole sinu probleemide lahendus, ainult sina oled oma probleemide lahendus. Mina jagan võtmeid, sina avad oma uksed.

 

Lisainfo:

 

Klient saab minuga võtta ühendust:

Esmaspäevast - reedeni kell 9-21

Nädalavahetusel kell 12-21

Kontakteerumine toimub mõlema osapoolte võimalustel ja kokkuleppel.

30 päeva hakkab kehtima makse laekumise hetkest.

Kontakteerumise erinevad vormid: Helistamine, Facebookis suhtlemine, Skype Call ja ka näost näkku kohtumised kas neutraalsel pinnal või kliendi kodus.

 

Tingimused:

 

Olenemata minu jagatud informatsioonist või soovitusest peab iga inimene ise võtma iga oma tehtud valiku ja teo eest täieõigusliku vastutuse. Ma ei paku kellelegi lõplikke lahendusi ega garantiisid ei terviseprobleemidele, suhteprobleemidele,  finantsprobleemidele ega vaimsetele probleemidele sest ma pole arst, psühholoog, finantsnõustaja ega ravitseja. Ma pakun võimalikke lahendusi just nii nagu ma ise teeks kui oleksin teie olukorras, võttes lähtekohaks alati suure pildi kogu sinu elu tervikust ja sind ümbritsevast, luues seoseid seal kus sa ise ei pruugi seda täna veel näha ega tajuda. Ma tegutsen läbi tunnetusliku teadmise ja sisemise vaistu ning ka läbi loogiliste järelduste. Mida ma saan garanteerida ja lubada on see, et kõik vestlused ja kogu privaatne informatsioonivahetus, mis käib selle aja jooksul kliendi ja mentori vahel, jääb 100% ainult kliendi ja mentori vahele.

 

Raha tagastamise võimalus puudub!

 

NB! Enne teenuse kasutamist veendu, et oled teinud enda jaoks selge, kindla ja arusaadava valiku.

Creator Life Support

Kirjuta mulle!

Tänan kirjutamast! Võtan Sinuga ühendust esimesel võimalusel.

bottom of page