top of page

E-RAAMAT
Manifesteerimise Kunst

eelmüük (1).png

Teekond meisterliku eluviisini ja teadliku manifesteerimiseni saab alguse tahtest ja soovist.
Kui me soovime muutuseid enda ellu ja tahme saada paremateks inimesteks mitte ainult väliselt, vaid ka sisemiselt, siis võib öelda, et siit alles algab täieliku vastutuse võtmine.
Manifesteerimine ehk reaalsuse loomine ei ole lihtsalt üks külgetõmbeseaduse esoteeriline ja umb(luu)määrane ilming või sõnakõlks, vaid vägagi praktiline, reaalne, täpne, korrapärane ja universaalne teo ja teo tagajärje seadus, mis omab lahutamatut osa meie elust. Me ei saa valida kas luua või mitte, vastutada või mitte. Me loome oma reaalsust nii ehk naa, kas teadmatult või teadlikult, kas vastutustundlikult või vastutustundetult. Vastutama peame iga mõtte, sõna ja teo eest varem või hiljem, ühel või teisel moel, ka siis kui arvame end olevat positsioonil, et me juskui ei pea.

Selleks, et mõista manifesteerimise fundamentaalseid algtõdesid tuleb meil kõigepealt mõista Teo ja Teo Tagajärje või teisisõnu Põhjuse ja Tagajärje seadusi (Law of Cause and Effect). Sellest kõigest ja paljudel elulistel suhtumiste ja vastutuste ning meisterliku eluviisi teemadel tulebki juttu minu enda poolt kaua oodatud ja loodud Manifesteerimise Kunsti teoses. Jagan ka praktilisi nõuandeid kuidas manifesteerimisele kaasa aidata lisaks järjepidevale tegutsemisele, kas läbi kirjutamise, mõttetöö või läbi energiatöö.

Kingi endale või oma sõbrale meeli avardav, inspireeriv ja motiveeriv manifesteerimise "Õpik". :)


 

Rekvisiidid e-raamatu tellimseks:

Selgitusse kirjutada: E-Raamat
Saada maksekinnitus emailile: pebrea@gmail.com

Beneficiary: ANDERO PEBRE
IBAN: BG49INTF40012097224905
BIC/SWIFT: INTFBGSF

Financial Institution: iCard AD
Bank address: Tartu mnt 2, 10145, Tallinn

bottom of page