top of page
IMG_5661-2.jpg
Andero Pebre

31 eluaasta sisse on jäänud viimased 12 aastat teadlikku elu elamist, millesse on mahtunud palju huvitavaid sisse ja välja hingatud teadmisi ja kogemusi. Selle aja jooksul toimunud teadvustamine, avardumine, informatsiooni talletamine ja selguse loomine on viinud mind seisundisse, mille jagamine on saanud möödapääsmatuks. Oluline ei ole ainult õigete vastuste leidmine, vaid õigete küsimuste esitamine.

Vastused ja maailmavaade, mida soovin teiega jagada ei pruugi teid ilmtingimata rahuldada või sobituda teie isikliku maailmavaatega, kuid ma olen kindel, et need teemad ja küsimused, mis saavad tähelepanu, avardavad ühel või teisel moel teie senist maailmapilti, esitades teie teadmistele väljakutseid ja tõstes teie olemasolevat teadlikkust.

Inimestel ei ole hirm selle ees, mida nad teavad, inimestel on hirm selle ees, mida nad veel ei tea või ei ole võimelised aru saama. Teadvustamine on esimene samm tervenemise suunas, jäädes immuunseks igasugusele negatiivsele informatsioonile, mis meid igapäevaselt pommitab. See on võime muuta oma elu tervikuna.

Minu missioon on äratada ja õigele teele juhtida eelkõige Indigo inimesi. Minu roll on esitleda eelkõige maksimaalselt suurt pilti, mitte niivõrd tehnilisi detaile.

Kes ma päriselt olen kosmose kodanikuna, seda ma olen alles teada saamas.

KONTAKT

Success! Message received.

bottom of page