IMG_5661-2.jpg
Andero Pebre

28 eluaasta sisse on jäänud viimased 9 aastat teadlikku elu elamist millesse on mahtunud palju huvitavaid sisse ja välja hingatud teadmisi ja kogemusi. Selle aja jooksul toimunud teadvustamine, avardumine, informatsiooni talletamine ja selguse loomine on viinud mind seisundisse, mille jagamine on saanud möödapääsmatuks. Oluline ei ole ainult õigete vastuste leidmine, vaid õigete küsimuste esitamine.

Vastused ja minu maailmavaade, mida soovin teiega jagada ei pruugi teid ilmtingimata rahuldada või sobituda teie isikliku maailmavaatega, kuid ma olen kindel, et need teemad ja küsimused, mis saavad tähelepanu, avardavad ühel või teisel moel teie senist maailmapilti, esitades teie teadmistele väljakutseid ja tõstavad teie teadlikkust.

Inimestel ei ole hirm selle ees mida nad teavad, inimestel on hirm selle ees mida nad veel ei tea või ei ole võimelised aru saama. Teadvustamine on esimene samm tervenemise suunas jäädes immuunseks igasugusele negatiivsele informatsioonile, mis meid igapäevaselt pommitavad. See on võime muuta oma elu tervikuna.

KONTAKT

Success! Message received.