top of page
Search

Subliminaalide mõju meie alateadvusele

“Sinu silmad on kasutud, kui su meel on pime.” – unknown

Kindlasti paljudel tekib kohe küsimus, mis asjad on subliminaalid? Kas ma pean üldse teadma mis need on? Minu vastus teile on see, et te mitte ainult ei pea teadma, vaid ka teadlikult teadvustama, sest vastasel korral sõidetakse teist teerulliga teie endi silme all nii osavalt üle, et te ei saa arugi. Subliminaalid ehk teisisõnu subliminaalsed sõnumid (Subliminal messages) on kahe-mõttega pildid, sümbolid, kujutised ja isegi helid, mida suudab jäädvustada läbi pulsisageduste, ajurütmide ja subatomaarsel tasandil toimuvate reaktsioonide meie alateadvus. Kui meie visuaalne nägemus annab ühe sekundi jooksul teadliku signaali meie mõistusele siis registreerib ta kõigest 1:1000 terviklikust informatsioonist ehk reaalsuspildist. Kuhu läheb ülejäänd 99,99%? Need signaalid salvestab meie alateadvus, millega me loome oma reaalsust läbi mõtete ja tegude enda igapäevastes tegemistes. Üle 90% meie tegemistest teeb meie alateadvus. Kas sellest järeldades on oluline mõista ja aru saada, mis on subliminaalid, kes neid kasutab ja mis eesmärgil neid kasutatakse? Me võime arvata ja mõelda kuidas iganes me soovime ning tahame me seda või ei taha, me oleme programmeritud ühel või teisel viisil, küsimus on ainult kui palju? Kas me suudame kontrollida oma elu ise või laseme kontrollida seda kellegil teisel.

Kõigepealt tuleb meil mõista ja aktsepteerida seda, et me ei ela paradiisimaailmas, kus liidrid, juhid, valitsejad ja kõrgel positsioonil tegutsevad “inimesed” on rahva heaolu peal väljas, kes toetavad,  abistavad ja jagavad tõest ja läbipaistvat informatsiooni. Olenemata sellest kui loomulikus või mitteloomulikus reaalsuses me elame, tuleb meil igalühel võtta sisemine vastutus ja elada teadlikku ja teadvustatud elu isegi siis kui me tunneme, et oleme ainsad. Pole ühtegi vabandust sellel, et lasta iseennast programmeerida ja ulatada lahkelt edasi see kujunenud maailmapilt edasi oma lastele. Inimesed, kes ekslikult arvavad, et nad teevad kõike teadlikult ja on vabad, on tegelikult nii lootusetult süsteemist sõltuvad, et nende aju tegeleb ainult subliminaalsete võrrandite lahendamistega. Ma räägin teile nüüd lähemalt kuidas see kõik käib ja milleni viib subliminaalide mõju ühe “teadlikku elu” elava inimese.

Kus kasutatakse subliminaale manipuleerival ja müügi eesmärgil massiliselt? Meedia, televisioon, raadio, poliitika, muusika, filmid, saated, multikad, tänava reklaamid, muud reklaamid, kaubanduskeskused, poed, letiriiulid, meditsiin, koolid, haridus, firmade logod, skulptuurid, maalid ja eriti võimsalt pakenditel (kommid, šokolaadid, krõpsud, nätsud, pulgakommid jne). Ma toon teile esimese näite raadio Sky Plusist. Kindlasti paljud te olete kuulnud seda – “Vaktsineeri nakkusliku vingumise vastu. Kõige positiivsem raadiojaam Eestis.” Alateadvus võtab vastu eriti jõuliselt sõnu: “vaktsineeri”, “nakkuslik”, “vingumine” ja “positiivne”-(selle all mõeldakse naiivne). Väga hästi ja võimsalt töötav heliline subliminaalne sõnum. Kas see mõjutab inimest, kes on teadlik sellest? Vastus on pigem ei. Kas see mõjutab inimest, kes ei ole teadlik sellest? Vastus on pigem jah. Toon teise näite: Hullud Päevad Stockmannis -50%, -70% või Osturalli Kaubamajas jällegi visatakse %-d ette ja kõik tormavad – see on numbrite keel, millele alateadvus reageerib koheselt. Seda kutsutakse ka massihüpnoosiks ning jookse-karga-võitle kitseaju sündroomiks. Sinna kuhu nooled näitavad ja kuhu liiguvad esimesed, sinna liigutakse järgi. Punaste ja oranžide ale-siltide järgi valikute tegemine ja poes ringi ostlemine on süsteemi poolt sisse raiutud rada mida mööda mass kõnnib. Enamus need ale-tooted (soodukad 365 päeva aastas), seal siltide taga on mõeldud selleks, et kas inimese keha aeglaselt ja märkamatult hävitada või programmeerida. Alustades keemia lihast, piimast, kommidest, šokolaadidest kuni flouriidi hambapastade ja närimiskummideni välja. Mida lähemal kassale on tooted ja mida punasemad sildid seda karmimad on tarbimise tagajärjed. Ja rääkimata sellest, et alateadvus reageerib allahindlustele kui tohutult suurele puudusteadvusele, et ma ei saa elus lubada muud kui odavaid asju. Vahetpole kas see on 10 senti odavam või 3 eurot odavam - signaal on koguaeg alateadvusele, et mul pole piisavalt raha. Seda ei saa nimetada teadliku elu elamiseks. Kolmas näide poliitikast. Loosungid “Kindlalt edasi”, “Aitab madalatest pensionitest”, “Töötab”  – Alateadvus saab signaali – tee seda edasi mida sa teed, ära küsi küsimusi, meie viime su kindlalt meile sobilikku teedpidi edasi, anna oma võim meile – sina lihtsalt  tööta, tööta ja tööta siis saad aastate pärast nautida madalat pensioni ja meie aitame sellele edukalt kaasa.

Siin elus ei ole mitte midagi juhuslikku – vares õues ei kraaksu ka lihtsalt niisama, seega mõistkem, et siin maailmas on iga värv, toon, sümbol, helikirjeldus ja kujundus alati suures taustsüsteemis läbimõeldud. Nüüd te kindlasti küsite, et kas seda kõike tehakse teadlikult? Esiteks ütlen kohe ära, et vahet ei ole. Meid mõjutab see täpselt samamoodi on see teadlikult tehtud või alateadlikult info väljast võetud – kõik on suures pildis korrapärane ja kõigel on seosed ja impulssi eeldused. Kas mõni poliitik teadlikult teab, mis on subliminaal? Suure tõenäosusega ei tea. Aga väljasaadetud info toimib sellegipoolest. Kas suuri logosid ja reklaame tehakse teadlikult manipuleerivatel eesmärkidel? Jah, teatud astmel ja positsioonil olevad “inimesed” oskavad seda juba väga detailiselt kujundada ja iga viimne kui joon ja täpp on läbimõeldud. On olemas ka sellised vahendid nagu NLP – ehk neurolingvistiline programmeerimine. Seda kasutavad ka mustkunstnikud ja hüpnotiseerijad.

Suured poeketid on, võiks öelda, subliminaalide vabrikud. Keskmiselt võtab inimene poes ringikäies ühes sekundis alateadlikult vastu üle 200 subliminaalse sõnumi. Mis te ise arvate, kas see mõjutab meid?  ja kuidas veel mõjutab. Te tulete poest väga tihti välja ostetud asjadega, mida te tegelikult ei vaja ja mille järgi te tegelikult sinna ei läinud. Miks? Sest teid pannakse ostma asju, mida alateadvus tahab. Käivitub tugev tahtja meel. Miks meie vasak ajupoolkera hakkab nii õudsalt kõike tahtma? Sest ta on ära hüpnotiseeritud ja programmeeritud edastades närviimpulssidega pidevalt signaale sinu emotsionaalkehale. Siit tuleb ka termin “see oli emotsiooni pealt ostmine”. OSTA SEDA! OSTA SEDA! OSTA SEDA! Mida teevad lapsed poes? Neil on alateadvus eriti võimsas töökorras, kuna algus-aastatel teevad nad vähe asju teadliku meelega ja laste peal osatakse seda väga hästi ära kasutada. Kõik mis on kirev, sigrimigri ja üles ehitud tugevate domineerivate ja neoonsete värvidega nagu näiteks punane, neoon-roosa, neoon-sinine jne – kõike nad tahavad. Nad ei taha seda rämpsu sellepärast, et neil oleks seda vaja, vaid sellepärast, et nad on samamoodi ära programmeeritud nagu meie täiskasvanudki. Ma ei soovi teid siinkohal hirmutada, vaid anda teile informatsiooni, kuidas mina olen sellest kõigest aru saanud. Kui me hakkame poes ringi käima teadlikult, siis teeme ka vähem seosetuid oste. Ma olen sellest teadlik olnud tänaseks juba  7-8 aastat. Kas ma teen ikka seosetuid oste? Aus vastus on, et jah vahest ikka teen, sest subliminaalsest meelemürgist on paras väljakutse ka isegi teadlikul inimesel vabaneda rääkimata neist, kes üldse ei tea ega teadvusta. Osad programmeeringud võivad jääda meie kehasse väga pikaks ajaks alates juba lapsepõlvest ja kooliajast, sest sellel ajal on süütu hing kõige haavatavam.  Selleks, et saada sõltumatuteks, vabadeks ja teadlikeks tuleb läbida elementaarne uurimustöö ja viia ennast kurssi vajaliku informatsiooniga. Koolis meid ei valmistatud ette reaalseks ja karmiks eluks, meil tuleb võtta vastutus ja teha seda ise.

Muusika, filmid, multikad on järgmised vahendid läbi mille on võimalik programmeerida täiskasvanuid, noori puberteete ja rääkimata väikestest lastest. Seda saab teha nii edukalt, et hiljem sellest vabanemine saab olema äärmiselt keeruline ülesanne. Iga pildi taga, mida me vaatleme teadlikult või alateadlikult on signatuur ja energeetiline šabloon. See ei ole lihtsalt niisama, et ma midagi kuulan või vaatan. Muusika mõjutab näiteks meie rakkudes olevat vett ja sealseid biokeemilisi reaktsioone. Mida propageerib mainstream muusika juba viimased 20 aastat väga jõuliselt? Luciferianlikku, arhondilikku seksismi, enda keha ja mõistuse mahamüümist, omasoolisuse ihaldamist, transvestiitsust, rahaorjust, ahnust, satanismi, perverssust, hullumeelseid pidusid, mis sisaldaks alkoholi ületarbimist, narkotsi, orgiaid ja vägivalda.  Kõik selleks, et võtta inimkonnalt terve mõistus ja kontroll omaenda keha üle. Miks noored inimesed satuvad täiesti märkamatult alkoholismi, narkootikumide või isegi enesetapu mõtete rajale? Kas te ei leia, et siin taga on palju suurem ja palju teadlikum taustsüsteem kui me üldse arvatagi suudame, mis neid inimkonda laastavaid energiaid liigutab ja meid kui puhtaid energiakandjaid/allikaid tühjaks imeda üritab? Aeg on üles ärgata!

Mida me näeme filmides ja saadetes? Ainult vägivald, tulistamine, sõda sõja otsas, kaklemine-võitlemine selline hüppa-jookse-karga-võitle kitseaju mentaliteedi propageerimine. Eestis palun väga: Kättemaksukontor, Viimane võmm, Suletud uste taga, Võimalik vaid Venemaal, Krimi, Kaua võib, Ühikarotid, Padjaklubi jne. – Kas need saated loovad väärtust inimkonnale või on need selleks, et meil oleks millest oma meelt lahutada ja lahustada. Kui ma olen tervik, siis millest ma pean üldse oma meelt lahutama? Meil on veel huvitavad välismaa saated, mis propageerivad kõik tapmist ja mõrvajuhtumite lahendamist, kus igalpool on esindatud detektiivid, uurijad, politseid, FBI või CIA tehes kõik saated põnevaks, huvitavaks ja kaasahaaravaks, et meie meel upuks sellesse programmeeringusse. Hollywoodi komöödiad – mis seal toimub? Kõik tiirleb ainult seksi, labaste allapoole vööd naljade ja seosetu elu elamise ümber. Kõik selleks, et me muutuks samasugusteks klounideks nagu kõik need suured iidol-superstaarid eesotsas, keda me kodus teleka ees või kinosaalis alt üles vaatame. Probleem ei ole niivõrd näitlejates, nemad on magavad tööriistad või kuidas veel öeldakse?…. – uinuvad kaunitarid, kelle näitlemisoskuse potentsiaali ja annet kasutatakse manipuleerival eesmärgil. Samamoodi muusikatööstuses otsitakse varakult üles need talendid kelles nähakse hiljem arhondiliku seksismi suur-propageerimise tööriista koos oma ilusa lauluhäälega. Vaadake, kes oli kunagi Miley Cyrus ja vaadake, kes ta on täna. Kaks erinevat inimest. Miljonid noored ülemaailma jumaldavad ja elavad kaasa nendele Illuminati Pupetitele, kes on oma hinge lõplikult andnud üle Ingel Baphometile. Sõnum – olge ettevaatlikud, kui tahate teha suurt karjääri filmi-või muusikatööstuses. See ei ole hirmutamiseks, see on teadvustamiseks ja hoiatamiseks. Ma leian, et selles ei ole midagi halba kui soovitakse saada näitlejaks või lauljaks. See on väga suur väljakutse, et sellel konkureeriv maastikul suurelt läbi lüüa aga kuna planeet on veel teatud kosmiliste rasside käes, kes tõmbavad niite, siis tuleb oma karjääri tegemise ajal olla väga teadlik. Ilus muusika, ilusa videoga või suure sõnumiga film heade näitlejatega üheskoos toimiks väga tervendavalt ja valgustavalt, aga paraku me teame, et see täna nii ei ole (mõne muusika või filmi puhul on ka erandeid).

Siit võib edasi rääkida ja näiteid tuua lõputult ka teiste eluvaldkondade kohta, kuid ma piirdun praegu sellega mis on. Veelkord rõhutan seda, et mu eesmärk ei ole teid hirmutada ja mu eesmärk ei ole ka teid äratada, sest mõlemaid valikuid saate te valida ainult ise. Mu eesmärk on anda teile informatsioon, mida ma tean. Edasi on igaühe vaba valik, mida ta selle informatsiooniga peale hakkab ja kas ta hoiab seda ainult endale või jagab seda edasi teistega. Internet on täis informatsiooni selle kõige kohta, kes tahab see uurib ise, info on avalik ning kõigile kättesaadav. Ei pea minema selle sisse süvitsi, piisab sellest kui me mõistame selle toimemehanismi põhitõdesid.

Pole vaja tunda hirmu subliminaalide ees – hirm süvendab seda veelgi. Olge vabad ja elage õnnelikult oma elu ja lihtsalt teadvustage, et need eksisteerivad ja öelge või korrutage kasvõi mõtetes iseendale, et ma olen vaba kõikidest manipulatsioonidest, ma olen vaba kõikidest programmeeringutest, ma olen vaba hirmudest, ma olen teadlik, ma kontrollin oma meelt, ma olen otsusekindel ja julge, ma kontrollin oma alateadvust ise, kõik minu otsused ja valikud on ainult minu omad, minu elu kõrgemaks hüvanguks.

“Teadlikkuse tõstmine ei ole väljakutse, see on valik.” – Andero Pebre


1,093 views0 comments

Comments


bottom of page