top of page

Toimunud Webinarid/Seminarid

Kosmiline Jaht: Küsimused ja Vastused

Trailer

929f384190d4bfd19812a554f2e3b5b5103cca849d7af462988f805fdc923dd1.jpg

Kosmiline Jaht: Täheväravad ja DNA Osa2

Screen Shot 2021-10-12 at 10.47.25.png
12.01.2022

Promo Video

Trailer

Kosmiline Jaht: Täheväravad ja DNA Osa1

aliens-space-earth-DNA-765789.jpg
07.10.2021

Promo Video

Trailer

101398133_3178972328836382_1004335697957

Neli webinari on see aasta juba tehtud erinevatel teemadel nagu:
1) Suur Ärkamisaeg & Veel Suurem Pettus
2) Elus/Surnud Sümbolism ja Geomeetria
3) Muinasjutulised Rassid/Inimkonna Ajalugu - Kust oled pärit Sina?
4) Harmooniline Suhe Iseenda Suhtumiste & Vastutustega

Lisaks nendele olen postitanud suures koguses informatsiooni ka CREATORi gruppi võttes lahti väga paljusid erinevaid teemasid.

Kuna infot on tulnud igaltpoolt palju, siis saaks eeldada, et samapalju on tekkinud ka erinevaid küsimusi kus tahaks saada täpsustusi või täiendusi. Võibolla mingid kohad jäid kellegile sootuks arusaamatuks või liiga pealiskaudseks. Kindlasti on igalühel meeltes omad märksõnad või punktid mis vajaksid paremaid lahtiseletusi või selgitusi. Kõik webinarid on läinud üle 3 tunni ja aega pole jäänud lõpus küsimusi esitada, kuid nüüd on see aeg.

Kõikvõimalikud küsimused on vabas vormis teretulnud. Me saame seda teha mitmel erineval moel. Kes soovib paneb enda küsimused (kasvõi anonüümseks jäädes) kirja ja saadab mulle enne webinari ette ära. Kes soovib kirjutab küsimused Live's Zoomi ühis-chati ja kes soovib võib küsida küsimuse otse suuliselt läbi zoomi vahenduse nii, et kõik teised kuulajad ka kuulevad.

Kõik vastused mis ma annan, tulevad läbi minu isiklike arvamuste, arusaamade või teadmiste ja ükski vastus ei pretenseeri absoluutsele tõele.

bänner.jpg

Orgaanilistes ja elusates keskkondades, mis on täies ühenduses Alg-Allika teadvuse ja energiavooga toimivad tänu loomulikele, harmoonilistele ja igapäeva eluliste suhtumiste ja vastutuste seaduspärasustele. Tutvume lähemalt ja meenutame millised olid, on ja jäävad olema, need 12 eel-iidsete Meisterlikkuse Suhtumiste ja Vastutuste personaalset väljendust, ilma milleta ei saa kodunt lahkuda ükski hingeline ja ilma milleta ei saa toimida ükski täiuslik elukorraldus ega ühiskonna mudel (nendest arenes välja hiljem vastuoluline 10ne käsu põhine poliitiline Moosese doktriin).

Orgaaniline tants elule saab alguse meie endi seest, kus välispidised väljendused peegeldavad meile meie sisemaailma korrapära või vastupidi korrapäratust. Teatud suuremate taustajõudude mõjutustel ja arengutee sekkumistel on inimkond aegade jooksul astunud väga sügavate ja tihedate karmarataste küüsi, mille sees tegutsedes ja elades võib jääda mulje, et kogu maailm on sinu vastu ja inimesed ümberringi ei mõista.

Seda enam, et oleme hingeliste rassidena inimkehas liikumas uutele võimalikele ajaliinidele parema reaalsuse suunas, muutub aina enam määravamaks see kuhu suuname oma tähelepanu ja mida hoiame üleval enda energiaväljas. Oma enda minaga läbisaamine ja oma enda puhta olemusega kontaktis olemine peaks olema tähtuse järjekorra esireas.

Meie kogu biokeemia ja DNA aktiveeritus on otseses seoses sellega mida mõtleme, kuidas käitume ja mida ütleme. Meie võimuses on seda muuta, parandada ja korrastada.

Webinar on järele vaadatav.

Muinasjutulised Rassid/Inimkonna Ajalugu
- Kust oled pärist Sina?

Screen Shot 2020-04-17 at 14.36.07.png

Meie aja 15ne dimensioonilise Aja-Maatriksi kontekstis ulatuvad ajaloo sündmused 950 miljardi aasta tagustesse aegadesse, mis ühtepidi toimuvad alles tulevikus aga teistpidi on juba ära toimunud. Lähme väikesele ajarännakule ja vaatame neid imelisi ja erinevaid Orgaanilisi kosmilisi Vanem-rasse, kellest on alguse saanud ka tänapäeva inim-geneetika, küll aga läbi tohutute sõdade, läbi hübridiseerumiste ja muteerumiste. Loomulikult on olnud ka imelisi, kauneid, kirjeldamatult paradiisilikke õitseaegu.

Oleme olnud pikalt Tihedus 1 Universumite aja lõksus (karmarattas) ja piiratud vabaduses. Paljudel tänapäeva kehastunutel ei ole aga algse inimese pärimusliiniga otsest seost ning on tulnud inimkonnale appi kaugematest keskkondadest, et ühtepidi kogeda väga tihedat keskkonda ja õppida tundma anorgaanilist elukorraldust ja väga toksilist elu nii füüsiliselt kui energeetiliselt aga teistpidi on meil siin raske kohaneda ja siinset suurt kosmilist draamat ja igapäevast manipulatsiooni (meeltekontrolli programmi) pealt vaadata.

Oleme eelmistes webinarides rääkinud palju Anorgaanilistest rassidest, kuid nüüd keskendume rohkem Orgaaniliste rasside olemasolule ja hakkame märkama ja teadvustama nende kohalolu ja olemust energeetilisel tasandil. Meie tõeline kosmiline perekond ja Kõrgemate-Minade ülaliin on meile alati toeks olnud. Sa pole kunagi elanud üksi ja sind pole kunagi jäetud tähelepanu alt välja. Sa oled olnud hoitud enda kosmilise perekonna poolt ja ühel päeval ootab sind teekond tagasi koju.

Võibolla selle webinari käigus tunned ära oma kodu ja perekonna liini ja koha, kust oled siia tulnud. Toome avalikkuse ette need muinasjutulised, maagilised, graatsilised, ülim-spirituaalsed ja täis-intelligentsed kosmose rassid, kes on mänginud kõige suuremat rolli meie kohalikus Aja-Maatriksi kosmoses ja inimrassi tekke ajaloos. Meil kõigil on olnud selles suures kosmilises loos oma roll, vastasel korral me ei oleks siia kehastunud. Tuletame meelde ja saame teada oma rolli.


Webinar on järele vaadatav. 

Elus/Surnud Sümbolism ja Geomeetria

Screen Shot 2020-03-27 at 13.43.54.png

Mida aeg edasi, seda olulisemaks muutub energeetilise signatuuri lugemise oskus. Ehk võime teha vahet anorgaanilistel ja orgaanilistel, surnutel ja elusatel, lõppevatel ja igavikulistel, asümmeetrilistel ja sümmeetrilistel, sagedust langetavatel ja sagedust tõstvatel piltidel, kujunditel, värvidel, geomeetriatel või sümbolitel.

Alg-Allika Loomel on oma loogika põhine matemaatiline loomisgeomeetria. Küsimus ei ole niivõrd millest maailm koosneb, vaid kuidas ta koosneb. Samamoodi ei ole küsimus ka selles millest meie koosneme, vaid kuidas ja milliste matemaatiliste/geomeetriliste jadade pealt. Kas need jadad mille pealt me täna areneme ja kasvame siin planeedil, toimivad orgaaniliste loome energiadünaamikate pealt?

See webinar saab olema kindlasti huvitav eelkõige neile kellele meeldib näha või uurida maailma/universumit/inimest struktuuriliselt ja teatud loogika põhiselt, lisaks tunnetuslikele järeldustele. 

Vaatame läbi meile siin tuntumad iidsed sümbolid ja energia kirjeldused, mida avalikult kas peavoolumeedia või New Age'i õpetuste pealt pidevalt eetrisse pumbatakse. Proovime võtta mõned tuntumad sümbolid juppideks, et näha pealtnäha ilusate sümbolite taga olevat tegelikku sisu ja kirjeldust.

Vaatame lähemalt orgaaniliste energialiikumiste ja sümbolite struktuure, sümmeetriat, geomeetriat ja matemaatilisi jadasid mille pealt tekivad igavikulised, elusad ja rikkumata keskkonnad/reaalsusväljad. Vaatame lähemalt nii mikrot kui makrot ja nende vahelist lahutamatut seost.

Iga sümboli või geomeetria vaatamine või sellega töötamine mõjutab meie aju, närviimpulsse ja kogu biovälja. Sümbolite ja geomeetriate sümfoonia saab olla mõõtmatult puhastav, taastav, sagedust tõstev ja tervendav, kuid teisalt saab nendest teha ka väga manipuleeriva, lõhkuva ja madalsageduslikku energiat kiirgava relva, mida ohvrite peal kasutada. Paraku me teame, et siin planeedil domineerib see teine pool ja sellepärast on väga oluline teada millega nad mängivad ja kus oleme haavatavad.

Webinari lõpus teeme ka praktilise osa, kus kasutame enda kehas ja bioväljas olevaid geomeetrilisi liikumisi, taastame DNA-d ja tõstame sagedust. (Lisaks: Kaitse 5G-le)

Webinar on järele vaadatav. 

suur_ärkamiseaeg.jpg

Viimased 25 000 (tegelikult ka varem) aastat on toimunud sõda sõja otsa nii planeedil kui kosmoses. Erinevad kosmilised rassid on sõdinud omavahel inimeste nimel. Kuid suurim küsimus on, et kas keegi neist sõdib ka inimeste kõige kõrgemaks hüvanguks? Millised on täpsemalt need rassid, kes meie ümber omavahel sõdivad ja mis eesmärgil? Räägime avatud kaartidega rasside nimedest ja vaatleme millised Laps-Illuminaadi "inimesed" esindavad millist Agendat & rassi. Kes on Vanem-Illuminaadid? Kust sai alguse suurem kosmiline draama?

Tutvustan lähemalt kahte suurt kaarti (MAPi) mille sees paljastub erinevate rasside tõeline sisu ja eesmärk. Kes või mis võib QAnon päriselt olla (oletused) ja kuhu suunas viib inimkonna Trumpi seljatagune kosmiline/militaarne/õhuruumi Agenda.

Kes kontrollivad planetaarseid võrgustikke ja täheväravaid? Ja miks on seda oluline teada? Kus on need tõelised orgaanilised rassid, kes on ühenduses Alg-Allika Loomega? Kus nad meid valvavad, toetavad, silma peal hoiavad? Millised on kosmilised vaba valiku võimalused ja kust maalt lõppeb vaba valik?

Võimalik stsenaarium kus inimkond liigub väga füüsilisest, materiaalsest ja konkreetsest pettusest ehk NWO-st, tehnoloogiliselt ja anorgaaniliselt vaimsemasse, "puhtamasse-täis desinfitseeritud linnastumisse", haiguste vabamasse, keskpangandusest vabastunud, pedofiilidest/satanistidest vabastunud pealtnäha ilusasse NEW AGE'i AI täis meeltekontroll petusesse. Meie paralleel Maa juba on täie lauluga sellises keskkonnas ja see tagajärg ei ole meeldiv. Labürindijooks järgmisse labürinti.
Väike palve või kodutöö: Vaadake palun, enne webinaril osalemist ära kolme osaline film: MAZE RUNNER!

Räägime ka võimalikest lahendustest. Üksteisega põimunud reaalsusväljad. NET (Nibiirulaste Elektrostaatiline Muundamisväli - AI)-Maa vs Orgaaniline Aurora Maa. Kahe reaalsusvälja lahknemine ja võimalikud tuleviku stsenaariumid.

Koostöö inimestega, enda eest seismine, koostöö enda kõrgemate Minadega (Ülem-Hinge, Avatari-Hinge olulisus) 8nda dimensiooni/keskuse aken, et siit Linnutee Galaktikast väljuda.
Siseloome ja Plasma tasandite olemasolu teadvustamine.

Oma jõu ja väe hoidmine ja teadvustamine, et oled hoitud!

NB! See informatsioon ei pruugi kõigiga resoneeruda, kuid see mis saab jagatud on praegu minu tunnetuse ja ringleva informatsiooni kompoti pealt tehtud järeldused ning 10ne aasta pikkuse pildi kokku panemise lühi-kokkuvõte. Infot tuleb palju.

Webinar on järele vaadatav.

bottom of page